Praca Monter Grodziski, Mazowieckie

1-8 z 8 wyników

EVENT2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  -  Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie 8500 zł
Zakres obowiązków Prace montażowe przy stanowiskach. Prace przy suchej zabudowie. Prace wykończeniowe tzw. Szpachlowanie. Malowanie. Glazura. Praca na terenie Polski oraz kraje Unii Europejskiej. Inne wymagania Min. 2-letnie doświadczenie przy pracach montażowych...
11 dni temu
HYDROMONT, Sp. j., R.J. Kwiatkowscy  -  Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie 2000 zł
Zakres obowiązków prace fizyczne
11 dni temu
Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie
Jeżelipotrafisz lub chciałbyś się nauczyć, montować w samochodach iautobusach: - klimatyzację, - radioodtwarzacz,telewizor, monitor, - CB radio, - oświetlenie i inneelementy wyposażenia pojazdów, to zapraszamy do naszegozespołu.
6 dni temu
Zakres obowiązków prace fizyczne (możliwość przyuczenia)
11 dni temu
Kozerki, gm. Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie
Zadania: Montaż tryskaczy, Rozkładanie i montaż rur Cięcie i gwintowanie rur Prace montażowe powyżej 3 m wysokości Wymagania: Komunikatywność Mile widziane prawo jazdy kat. B Doświadczenie w w/w pracach monterskich Uprawnienia do pracy na wysokościach ...
2 dni temu
Zatrudnię montera, serwisanta wentylacji i klimatyzacji. Samodzielnego, z doświadczeniem i prawem jazdy kat. B. Warunki pracy i płacy do uzgodnienia.
3 dni temu
Wojciech  -  Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie
Firma działąjąca na rynku kilkanaście lat zatrudni pracownika na stanowisko monter / serwisant instalacji gazowych. UWAGA! możliwość zakwaterowania bez opłat. Oferujemy: -stabilne stanowisko pracy -wysokie wynagrodzenie -służbowy telefon -przyjazną atmosferę Wymagania...
3 dni temu
AL-MAX PBI  -  Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie
Do pracy fizycznej przy wykonywaniu przyłączy i sieci wod/kan zatrudnię. Wymagane: doświadczenie chęci do pracy prawo jazdy min kat.B Zapewniam: zatrudnienie na umowę o prace realne zarobki pomoc w zakwaterowaniu dla zamiejscowych
10 dni temu