Praca Monter Kazimierski, Świętokrzyskie

1-3 z 3 wyników

kontakt przez PUP  -  Kazimierza Wielka, Świętokrzyskie 2000 zł
Zakres obowiązków montaż stolarki okienno - drzwiowej PCV Inne wymagania oferta pracy skierowana jest dla osób bezrobotnych do 30 roku życia, w związku z tym, że stanowisko pracy utworzone jest w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych...
1 dzień temu
Agencja Pracy POLONICA  -  Kazimierza Wielka, Świętokrzyskie
Obowiązki: montaż instalacji centralnego ogrzewania, praca wg rysunku technicznego Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), min. 2 lata doświadczenia w pracy na ww. stanowisku pracy (mile widziane za granicą), prawo jazdy...
12 dni temu
Szarbia Zwierzyniecka, gm. Skalbmierz, Świętokrzyskie
F.P.U.H. M.Michalak - producent maszyn rolniczych Zatrudni pracowników produkcji na stanowiska: -spawacz -monter - serwisant maszyn -elektryk (możliwość przyuczenia) -tokarz/frezer Oferujemy dobre warunki pracy i wysokie wynagrodzenia. Osoby zainteresowane...
3 dni temu