Średnia wypłata: zł3960 /miesięczne

Więcej statystyk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Inne wymagania: Preferowane wykształcenie techniczne lub doświadczenie zawodowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Podróż służbowa

DARIUSZ SZCZOTKA

Milówka, gm. Milówka, Śląskie
22 dni temu
Montaż części i elementów metalowych (np. słupków, ogrodzeń do maszyn, kładzenie koryt)

22 dni temu
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Umowa

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Węgierska Górka, gm. Węgierska Górka, Śląskie
16 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Montaż oraz serwis instalacji światłowodowych Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

E-NETKOMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rajcza, gm. Rajcza, Śląskie
15 dni temu

7500 zł

Zakres obowiązków: Montaż pomp ciepła wraz z pełnym podłączeniem urządzeń Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku
Praca na pełen etat

ARESIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sienna, gm. Lipowa, Śląskie
15 dni temu