Średnia wypłata: zł4642 /miesięcznie

Więcej statystyk

Nasze wymagania: wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe badania lekarskie dopuszczające do pracy na wysokości powyżej 3 m dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość specyfiki montażu konstrukcji stalowej mile widziana, skrupulatność, zaangażowanie...
Zasugerowane
Praca na wysokości
Podróż służbowa
Umowa

Polimex Mostostal S.A.

Rudnik nad Sanem, Podkarpackie
10 dni temu

5000 - 7000 zł

Zakres obowiązków: 1. Praca jako brygadzista na warsztacie (kierowanie pracami brygady, spawanie i montaż konstrukcji stalowych). 2. Rozdzielanie prac i dostarcznie materiału. 3. Nadzór nad realizacją zadań. 4. Planowanie prac dla pracowników brygady. Wykształcenie:...
Praca na pełen etat
Brygada

ROSCO PIM Sp. z o.o.

Nowa Sarzyna, Podkarpackie
5 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: WYKONYWANIE PRAC MONTAŻOWYCH SIECI GAZOWYCH Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE MIŚ EWELINA

Żuk Stary, gm. Harasiuki, Podkarpackie
3 dni temu