Praca Monter gm. Brwinów, Mazowieckie

1-4 z 4 wyników

kontakt przez PUP  -  Otrębusy, gm. Brwinów, Mazowieckie
Zakres obowiązków roboty torowe. Praca na pełen etat według grafiku Inne wymagania wykształcenie podstawowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia: sygnalista, toromistrz, spawacz gazowy, hakowy, manewrowy
6 dni temu
Agencja Pracy POLONICA  -  Brwinów, Mazowieckie
Obowiązki: montaż instalacji centralnego ogrzewania, praca wg rysunku technicznego Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), min. 2 lata doświadczenia w pracy na ww. stanowisku pracy (mile widziane za granicą), prawo jazdy...
20 godzin temu
Obowiązki: zawieszanie i podłączanie urządzeń klimatyzacyjnych; montaż / demontaż instalacji klimatyzacyjnych izolacja elementów klimatyzacji serwis i konserwacja ciągów klimatyzacyjnych praca na podstawie rysunku technicznego Wymagania: komunikatywna znajomość...
4 dni temu
Brwinów, Mazowieckie 15 - 18 zł / stawka godzinowa
Witam, zatrudnię do pracy na budowie szpachlarzy i tapeciarzy oraz monterów gkz doświadczeniem. *budowa w centrum warszawy *płatność cotygodniowa stawka godzinowa adekwatna do umiejętności od 15 do 18zł/ h po okresie próbnym umowa o pracę.
4 dni temu