ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: chęci do pracy, punktualość, umiejętność pracy w zespole Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie...
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

Proszowice, Małopolskie
26 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Według programu stażu Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: chęci do pracy, punktualość, umiejętność pracy w zespole
Praca na pełen etat

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Brończyce, gm. Słomniki, Małopolskie
22 dni temu

1790,3 zł

 ...zbrojeń. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe/branżowe (preferowany kierunek: betoniarz-zbrojarz, dekarz, murarz), pożądane średnie/policealne (kierunek: budownictwo); zdolność do wysiłku fizycznego; dokładność.
Praca na pełen etat
Praca fizyczna

Powiatowy Urząd Pracy Gorlicach

Zagorzany, gm. Słaboszów, Małopolskie
9 dni temu