30 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Prace murarskie Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

EDWARD SZMYDKA EDA-KAR-BUD USŁUGI BUDOWLANE

Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie
18 dni temu
Prace murarskie
17 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Wykonywanie ścian, filarów, schodów, stropów itp. z cegieł, kamieni, elementów betonowych lub innych materiałów. Pracodawca zapewnia dowóz do miejsca pracy. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane

ROMAN MIGUS "MIG-BUD" ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY

Lipnik, gm. Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie
18 dni temu
MURARZ Stawka od 245 kr do 260 kr POSZUKIWANI WYKWALIFIKOWANI MURARZE MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE Z NORWEGII PRACA NA TERENIE: TRONDHEIM, STEINKJER WYMAGANA UMIEJĘTNOŚĆ UKŁADANIA KLINKIERU! PRACA OD ZARAZ!!! OFERUJEMY: STAWKA OD 245 KR/H W GÓRĘ (w zależności od...
Zasugerowane
Praca od zaraz
Podróż służbowa

Co-oP Recruitment and Training

2 miesięcy temu