Średnia wypłata: zł3600 /miesięczne

Więcej statystyk

Numer oferty: StPr/24/0365 Obowiązki: Prowadzenie spraw administracyjno - biurowych, organizacja imprez, pozyskiwanie środków zewnętrznych. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy kat B biegła obsługa komputera z obsługą...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Oleśnica, Świętokrzyskie
17 dni temu

2150 zł

Zakres obowiązków: Prowadzenie spraw administracyjno - biurowych, organizacja imprez, pozyskiwanie środków zewnętrznych. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Miejsko - Gminne Centrum Kultury w Oleśnicy

17 dni temu
 ...nowych trendów w gastronomii To oferujemy Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie Możliwość zakwaterowania Praca w młodym zespole Szansa realizacji własnych pomysłów i współtworzenie firmy Posiłki pracownicze Wynagrodzenie 6000-9000 zł brutto.
Młodszy specjalista
Praca stała

MIRAGE S.C.

Stopnica, gm. Stopnica, Świętokrzyskie
5 dni temu