Średnia wypłata: zł4529 /miesięczne

Więcej statystyk
Numer oferty: StPr/24/0213 Obowiązki: Wsparcie psychologiczno - pedagogiczne uczniów w szkole ponadpodstawowej. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat), kierunek...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Zbąszynek, Lubuskie
3 dni temu

4788 - 5915 zł

Zakres obowiązków: Wsparcie psychologiczno - pedagogiczne uczniów w szkole ponadpodstawowej. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|130

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła...

25 dni temu

Zakres obowiązków: Nauczanie przedmiotu informatyka w szkole ponadpodstawowej Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|130
Zasugerowane
Praktyka/staż

26 dni temu