Średnia wypłata: zł8818 /miesięczne

Więcej statystyk

4908 - 5915 zł

Zakres obowiązków: Nauczanie języka polskiego w klasach I-V. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|130
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca na pół etatu

POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ W SIERAKOWICACH

Sierakowice, Pomorskie
11 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Ogólne prace budowlane (od podstaw pod klucz). Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wiedza budowlana.
Praca na pełen etat

Sławomir Patelczyk ZAKŁAD USŁUGOWO-BUDOWLANY

Węsiory, gm. Sulęczyno, Pomorskie
4 dni temu
 ...Poznaj nasze wymagania:   uprawnienia UDT na wózki widłowe,   umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja czasu pracy,   podstawowa obsługa komputera, mile widziana znajomość programu Microsoft Excel,   umiejętności pracy zespołowej i dobrej organizacji czasu...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

Mielewczyk

Gowidlino, gm. Sierakowice, Pomorskie
3 dni temu