Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Nauczyciel Chojnice, Pomorskie

5 ofert

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Nowa

NAUCZYCIEL FIZYKI

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Przechlewie

Numer oferty: StPr/20/0363 Obowiązki: wg zakresu obowiązków Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Miejsce pracy: Szkolna 4e, 77-320 Przechlewo, powiat: człuchowski, woj: pomorskie Rodzaj umowy...
Przechlewo, Pomorskie
5 dni temu

Nauczyciel chemii

1300 zł

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tucholi

Zakres obowiązków: Nauczanie w szkole podstawowej Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego
Tuchola, Kujawsko-Pomorskie
21 dni temu

Nauczyciel fizyki

2782 - 3817 zł

Zakres obowiązków: wg zakresu obowiązków Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
miesiąc temu

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Szkoła Podstawowa im. E i J Orzelskich w Runowie Kraj.

Numer oferty: StPr/20/0291 Obowiązki: Nauka języka angielskiego w klasach 0-8 Wymagania: Wymagania konieczne: Języki: ~ angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły Umiejętności i uprawnienia: ~ Przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie...
Runowo Krajeńskie, gm. Więcbork, Kujawsko-Pomorskie
Nowa

Nauczyciel języka angielskiego

2617 zł

Zakres obowiązków: Nauka języka angielskiego w klasach 0-8 Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe na oferowanym stanowisku.
4 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.