Średnia wypłata: zł3626 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć oraz opieka nad dziećmi w wieku 3-6 lat Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (studia pedagogiczne - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna); staż pracy - mile widziany
Praca na pełen etat

Niepubliczne Przedszkole "ELFIK" Aneta Kosińska

Gorlice, Małopolskie
10 dni temu
realizacja zajęć rzewidzianych dla uczniów szkół podstawowych specjalnych
Praca na pełen etat

DOM REHABILITACYJNO-OPIEKUŃCZY “CARITAS”

15 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (studia pedagogiczne - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna); staż pracy - mile widziany Przeznaczone wyłącznie dla osób...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Niepubliczne Przedszkole ELFIK Aneta Kosińska

miesiąc temu