Praca Nauczyciel Słubice, Lubuskie

1-4 z 4 wyników

Zespół Szkół w Cybince  -  Cybinka, Lubuskie 2294 zł
Zakres obowiązków Opieka na grupą dzieci
2 dni temu
Prywatna szkoła podstawowa "EUREGIO"  -  Słubice, Lubuskie 3500 zł
Zakres obowiązków ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO Inne wymagania doświadczenie zawodowe na stanowisku nauczyciela, znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
1 godzinę temu
Szkoła Języków Obcych THE BEST Kornel Naruszewicz  -  Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie 3500 zł
Zakres obowiązków prowadzenie zajęć z języka angielskiego, przygotowywanie materiałów dydaktycznych Inne wymagania Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w nauczaniu.
9 dni temu
Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie
Poszukujemy lektora języka angielskiego do pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Wymagania: - wykształcenie wyższe nauczycielskie (lub w trakcie realizacji) - umiejętność pracy z dziećmi - dyspozycyjność - zaangażowanie Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu...
8 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.