Średnia wypłata: zł3795 /miesięczne

Więcej statystyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie...
Zasugerowane
Umowa o pracę

STOWARZYSZENIE KULTURALNO-OŚWIATOWE KOSEM

Łosice, Mazowieckie
miesiąc temu

4540 zł

Zakres obowiązków: Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|130
Praca na pełen etat

STOWARZYSZENIE KULTURALNO-OŚWIATOWE "KOSEM"

Izdebki-Kosny, gm. Zbuczyn, Mazowieckie
3 dni temu

4540 zł

Zakres obowiązków: Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|130

5 dni temu