4242 zł

Zakres obowiązków: W ZAWODZIE możliwość negocjacji wynagrodzenia praca wg zleceń rozmowy rekrutacyjne odbywają się w soboty lub w niedziele Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOSWIADCZENIE
Praca na pełen etat
Weekendowy system

KSB-KONSTRUKCJE STALOWE BETONOWANIE MARCIN BĄK

Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie
14 dni temu
 ...wdrażanie w drogerii projektów centralnych, aktywna praca - ramię w ramię - z załogą, praca od poniedziałku do soboty (także w niedziele handlowe). Nasze wymagania jeśli masz doświadczenie w byciu liderem i wiesz, jak zmotywować zespół do działania… jeśli...
Zasugerowane
Umowa
Podróż służbowa
Praca na wysokości
Elastyczny czas pracy

Rossmann SDP

15 dni temu
W ZAWODZIE możliwość negocjacji wynagrodzenia praca wg zleceń rozmowy rekrutacyjne odbywają się w soboty lub w niedziele

KSB-KONSTRUKCJE STALOWE BETONOWANIE MARCIN BÄ„K

miesiąc temu