Zakres obowiązków: Spawanie stali nierdzewnej, rurociągów, konstrukcji, maszyn w przemyśle spożywczym. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Znajomość rysunku izometrycznego. Certyfikat spawalniczy TIG Umiejętność pracy w zespole, samodzielność...
Praca na pełen etat

WELD PROJEKT Maciej Rozborski

Przedmieście Czudeckie, gm. Czudec, Podkarpackie
4 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0415 Obowiązki: Spawanie stali nierdzewnej, rurociągów, konstrukcji, maszyn w przemyśle spożywczym. Wymagania: Wymagania konieczne: Języki: ~ niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Umiejętności...
Zasugerowane
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

3 dni temu
Praca W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko: Spawacz/Monter  Wymagania: Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego Doświadczenie w zawodzie min. 2 lata Umiejętność wykonywania dokładnych spawów Umiejętność rozczytywania...
Zasugerowane

Weld Projekt

gm. Czudec, Podkarpackie
2 miesięcy temu