Średnia wypłata: zł3010 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: (możliwość przyuczenia do zawodu) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Prawo jazdy kat. B

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo Usługowe Kamieniarst...

Małachowo, gm. Dolsk, Wielkopolskie
13 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: pomoc do obbsługi śniadań Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: książeczka sanepid-u
Praca na pełen etat
Książeczka sanepidu

BELFER Jacek Langner

Zwola, gm. Zaniemyśl, Wielkopolskie
4 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: przewóz elementów produkcyjnyc, pakowanie mebli, pomoc przy załadunku, matowienie frontów Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: doświadczenie w pracy na produkcji 2 lata (branża dowolna)
Praca na pełen etat

Meble Kampra Sp.j. A.Więcek M.Więcek P.Więcek

Nochowo, gm. Śrem, Wielkopolskie
27 dni temu

4242 zł

 ...pracy na delegacjach na terenie Belgii, w zależności od kontraktów (kwestie do ustalenia z pracodawcą). Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: brak nałogów, dyspozycyjność, chęć do pracy Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat
Podróż służbowa
Umowa

F.U.H. MAJSTER EUGENIUSZ MUSIELAK

Książ Wielkopolski, Wielkopolskie
2 miesięcy temu