Średnia wypłata: zł6593 /miesięczne

Więcej statystyk

3000 - 6000 zł

 ...zaangażowaniu możesz zdobyć atrakcyjne nagrody i bonusy. Wymagania. Postawa, zaangażowanie. Wymagane ukończone 18 lat. (Osoby niepełnoletnie nie są dozwolone). Ze względu na legalny charakter działalności, musisz posiadać polskie obywatelstwo. Komputer lub smartfon z...
Dla nieletnich
Dobre wynagrodzenie
Praca dodatkowa
Praca na wakacje
Telepraca
Praca zdalna
Umowa
Legalna praca
Praca fizyczna
Elastyczny czas pracy
Poranna zmiana
Nocna zmiana
Śródmieście, Warszawa
6 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Inne wymagania: praca również dla osób niepełnoletnich Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 28 do 37 Opis...
Umowa zlecenie
Umowa

Centralna Baza Ofert Pracy

Warszawa
miesiąc temu
Zakres obowiązków: roznoszenie ulotek wyłącznie do skrzynek pocztowych (najczęściej bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych) Inne wymagania: praca również dla osób niepełnoletnich

kontakt przez OHP MCK Warszawa

Warszawa