Średnia wypłata: zł3152 /miesięczne

Więcej statystyk

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: • Miła i profesjonalna obsługa klienta • Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego • Wykładanie towaru, dbanie o ekspozycję Wymagania: • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych • Dyspozycyjność do pracy...
Praca od zaraz
Wypłata co tydzień
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie
Praca fizyczna
Tydzień
Weekendowy system

FallWork

Puławy, Lubelskie
2 dni temu
 ...kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego dbanie o ekspozycję wykładanie towaru Wymagania pracodawcy dyspozycyjność od zaraz praca również w weekendy ks. Sanepid warunek konieczny Pracodawca oferuje szkolenie stanowiskowe wynagrodzenie w formie...
Umowa

FALLWORK SP. Z O.O.

1 dzień temu
Poszukuję pracownika od zaraz do remontów domów jednorodzinnych,pracownik powinien posiadać doświadczenie zawodowe w zakresie budowlanym i wykończeniowym. Wszystko informacje pod numerem telefonu (***) ***-****.Pozdrawiam.

Power Bud

4 dni temu