Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Pakowanie elementów skórzanych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane

JOBSPOT SP Z O.O.

Chlewiska, gm. Chlewiska, Mazowieckie
8 dni temu
Pakowanie elementów skórzanych

gm. Chlewiska, Mazowieckie
12 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Języki: mongolski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący,hiszpański, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

14 dni temu
Cukiernik - Piecowy Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków Restauracja Królewska - to projekt w samym centrum Warszawy z historyczną koncepcją, autorską produkcją ciast i deserów, kuchnią słowiańską w autorskiej interpretacji, niesamowicie pyszna kawa,...
Zasugerowane
Praca zmianowa

LITWINS sp. z o.o.

Warszawa
18 dni temu
Senior IT Compliance Specialist Miejsce pracy: Warszawa Technologies we use Operating system ~ Windows Your responsibilities Conduct IT compliance reviews to ensure ongoing adherence to existing standards and regulations Perform gap assessments to...
Zasugerowane
Praca hybrydowa
Praca zdalna
Legalna praca
Elastyczny czas pracy

Capital.com

Warszawa
23 dni temu