27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnych, kontrola jakości wytwarzanych produktów, realizacja zleceń produkcyjnych na dedykowanym obszarze, obsługa panelu dotykowego i komputera Wykształcenie: podstawowe Pracownik produkcji Zawód: Pracownik...
Praca na pełen etat

TARCZYŃSKI SPÓŁKA AKCYJNA

Sowy, gm. Pakosław, Wielkopolskie
7 dni temu
Firma GEO-BUD poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik Budowlany Wymagania: ~ mile widziane doświadczenie; Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; zdobycie doświadczenia;
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Miejska Górka, Wielkopolskie
3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: transport drogowy krajowy i międzynarodowy towarów, załadunek i rozładunek, wypełnianie dokumentacji. Wyjazdy do uzgodnienia (11 dni za granicą - 3 dni w kraju lub poniedziałek-piątek za granicą - weekend w kraju) Wykształcenie: brak lub niepełne...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa
Praca za granicą

KK TRANS KATARZYNA CZEMERYŃSKA

Piękocin, gm. Milicz, Dolnośląskie
8 dni temu
Pomoc przy inwentaryzacji - oferta pracy tymczasowej Termin: 4.06.2024 w godz. 21:45- 3:45 OBOWIĄZKI: - liczenie towaru - dbanie o czystość stanowiska pracy WYMAGANIA: - dyspozycyjność dnia: 4.06.2024 w godz. 21:45- 3:45 (o rzeczywistym zakończeniu decyduje...
Zasugerowane
Wypłata co tydzień
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie
Telepraca

Jobman Group Sp. z o.o.

Sułów, gm. Milicz, Dolnośląskie
28 dni temu