Średnia wypłata: zł5042 /miesięczne

Więcej statystyk

Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie Zakres obowiązków: Prace przy wykończeniu wnętrz (malowanie, tynkowanie, gipsowanie, montaż płyt karon-gips itp.) Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Jedna zmiana
Tydzień

WIK-BUD Maziarz Katarzyna

Bełchatów, Łódzkie
10 dni temu

4242 - 5500 zł

Miejsce pracy: Rogowiec 97-410 Data zatrudnienia: od 2024-05-28 do 2024-12-31 Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE Zapewnienie wyżywienie: NIE Pracodawca pokrywa koszt wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowanie: NIE Pracodawca...
Zasugerowane
Rogowiec, gm. Kleszczów, Łódzkie
4 dni temu

4300 - 6000 zł

Zakres obowiązków: Prace przy wykończeniu wnętrz (malowanie, tynkowanie, gipsowanie, montaż płyt karon-gips itp.) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Chęci do pracy. Możliwość przyuczenia do zawodu.

3 dni temu