Średnia wypłata: zł3010 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane, gipsowanie ścian, układanie glazury, terakoty, kamienia, malowanie itp. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe
Praca na pełen etat

INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Człuchów, Pomorskie
1 dzień temu
prace ogólnobudowlane, gipsowanie ścian układanie glazury, terakoty, kamienia, malowanie itp.
7 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane , praca w delegacji. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie mile widziane .
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

"TELMAX" E.R.GLISZCZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA

9 dni temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0276 Obowiązki: Prace ogólnobudowlane. Wymagania: Wymagania pożądane: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. B Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Miejsce pracy: Osiedle Zacisze 31, 77-300 Piaskowo, powiat: człuchowski...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Piaskowo, gm. Człuchów, Pomorskie
12 dni temu