Wykonywanie prac załadunkowych oraz manewrowanie wózkiem i przemieszczanie towarów; przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym; sporządzanie odpowiedniej dokumentacji; wydawanie towarów z magazynu; rozmieszczanie i układanie przyjętych...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu

gm. Przytoczna, Lubuskie
9 dni temu

5160 zł

Zakres obowiązków: fachowa obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej, przestrzeganie norm ilościowych, dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: obsługa wtryskarek, język gruziński
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Międzyrzeczu

Międzyrzecz, Lubuskie
7 godzin temuNowa
 ...Skwierzyna Opis oferty Dla naszego Klienta – międzynarodowego operatora logistycznego poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Operator Wózka Widłowego Miejsce pracy Nowa Niedrzwica – zapewniamy dojazd Praca w systemie 4-brygadowym po 12 h Zakres...
Zasugerowane
Brygada
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca
System 4-brygadowy

HRS IT Sp. z o.o.

Skwierzyna, Lubuskie
2 miesięcy temu