Średnia wypłata: zł11 000 /miesięczne

Więcej statystyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: ­ustawianie i kontrola parametrów maszyn wg. wymagań procesu technologicznego ­odpowiedzialność za jakość produktów ­przygotowanie surowców i półproduktów potrzebnych do produkcji ­dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy WYMAGANIA: ...
Zasugerowane
Umowa
Podróż służbowa

Dr Gerard Sp. z o.o.

Radzyń Podlaski, Lubelskie
7 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: obsługa walca drogowego, prace fizyczne przy budowie dróg Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: uprawnienia na walec drogowy
Praca na pełen etat
Praca fizyczna

"FEDRO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szóstka, gm. Drelów, Lubelskie
14 dni temu
 ...Operator maszyn cukierniczych Miejsce pracy: Radzyń Podlaski Twój zakres obowiązków Nadzorowanie pracy maszyn Kontrola jakości procesu produkcji Ustawianie parametrów pracy maszyn Wymagania pracodawcy Podstawowa wiedza techniczna – odczyt rysunku...
Zasugerowane
Umowa
Praca zmianowa

Manpower

16 dni temu