4242 zł

Zakres obowiązków: praca operatora Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Makowie Mazowieckim

Przasnysz, Mazowieckie
19 godzin temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,średnie zawodowe Inne wymagania: wymgane uprawnienia do zajmowania się eksploatacja urządzeń instalacji i sieci na stanowisku ekspolaatacji GR.1, umiejętności : dokładność...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Umowa o pracę

Miejski Zakład Gospodarki Kom. i Mieszkaniowej Spółka z o.o

2 miesięcy temu
 ...neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE Dystrybucja S.A. to największy w Polsce operator systemu dystrybucyjnego. Spółka działa na terenie wschodniej i centralnej części kraju (około 40% terytorium Polski). Dystrybuuje...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na wysokości

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa

3 dni temu