Praca Operator Świdwiński, Zachodniopomorskie

1-6 z 6 wyników

Zdroje, gm. Połczyn-Zdrój, Zachodniopomorskie
Zatrudnię operatora koparko - ładowarki z doświadczeniem.
11 dni temu
kontakt przez PUP  -  Świdwin, Zachodniopomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków prace polegające na uzupełnianiu plastikowych pojemników i pokrywek w podajnikach automatu pakującego
5 dni temu
Zakres obowiązków obsługa masz
11 dni temu
Szczecińska firma zajmująca się budownictwem inżynieryjnym poszukuje osoby na stanowisko Kierowca - Operator Wymagane doświadczenie w transporcie niskopodwoziowym oraz pracy na sprzęcie budowlanym, prawo jazdy kategorii C+E. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu...
12 dni temu
Cieszeniewo, gm. Świdwin, Zachodniopomorskie
Witam, Poszukuje operatora koparki jednonaczyniowej z zachodniopomorskiego, do 40-ego roku życia, z doświadczeniem i umiejętnością obsługi koparek różnych marek, kołowych i gasiennicowych.Praca w delegacji od 2 maja. Zapewniam dojazd do pracy, zakwaterowanie, dobre wynagrodzenie...
4 dni temu
KPPD Szczecinek Zakład Przemysłu Drzewnego w Świdwinie  -  Świdwin, Zachodniopomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków Mechanik maszyn i urządzeń. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od posiadnych umiejętności i doświadczenia zawodowego na wskazanym stanowisku
11 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance