Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Operator Kętrzyński, Warmińsko-Mazurskie

1-5 z 5 wyników

Express People  -  Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie
Obowiązki: ~obsługa maszyn CNC z oprogramowaniem Fanuc, Sinumerik, Heidenheim, ~kontrola frezu, procesu produkcji, ~możliwość również programowania, ~praca stojąca, zmianowa na pełen etat z możliwością nadgodzin. Wymagania: ~wykształcenie min. zawodowe kierunkowe...
5 dni temu
Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Kętrzyn, WARMIŃSKO-MAZURSKIE Zakres obowiązków: montaż opraw oświetleniowych Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar czasu pracy: 1/1 ...
8 godzin temu
kontakt przez OHP  -  Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie 11 zł
Zakres obowiązków montaż opraw oświetleniowych Wykształcenie zasadnicze zawodowe Inne wymagania gotowość do podjęcia pracy
12 dni temu
MCK Kętrzyn  -  Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie
montaż opraw oświetleniowych
11 dni temu
Humanandhunter  -  Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie
HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne- aktualnie dla naszego Klienta szukamy osoby gotowej objąć stanowisko: Młodszy operator produkcji Miejsce pracy: Kętrzyn Obowiązki: • Montaż opraw oświetleniowych • Dostarczenie komponentów do stanowiska • Obsługa procesu pakowania Wymagania...
miesiąc temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback