Średnia wypłata: zł3985 /miesięczne

Więcej statystyk

5000 - 7000 zł

 ...branż produkcyjnej oraz logistycznej. Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych. Zadania i obowiązki: ~ustawianie obsługa maszyn produkcyjnych ~realizacja planu produkcyjnego zgodnie z...
Zasugerowane
Umowa
Bezpośredni pracodawca
Praca w dni powszednie

Motivated sp z.o.o

Solec Kujawski, Kujawsko-Pomorskie
20 dni temu

26 - 30 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Opis stanowiska: Kandydaci: mężczyźni do 40. roku życia. Harmonogram pracy: Pon. – Niedz., weekendy pływające, praca 12 godz. Pracujemy na zmianę dzienną i nocną: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00. Rodzaj umowy o pracę: Umowa zlecenie. Ustawianie parametrów...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Nocna zmiana

IMA GEFEST

1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa plotera solventowego druk naklejek banerów przygotowanie materiałów do wysyłki obróbka wydrukowanych materiałów Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Bydgoszczy

3 dni temu