Praca Operator Pajęczański, Łódzkie

1-3 z 3 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Adecco Poland Sp. z o.o. 3 dni temu

infopraca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

ZADANIA: -obsługa wózka jezdniowego -dostarczanie komponentów na linię produkcyjną WYMAGANIA: -uprawnienia do obsługi wózków widłowych -umiejętność pracy pod presją czasu -gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym OFERUJEMY: -atrakcyjne wynagrodzenie -stabilne... >>

Adecco Poland Sp. z o.o. 26 dni temu

jobdesk.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Praca w Radomsku. Gwarantujemy bezpłatny transport.operator wózka widłowego- praca w Radomsku Bezpłatny dojazdMRL/oww/06ZADANIA:-obsługa wózka jezdniowego-dostarczanie komponentów na linię...  >>

Pełny etat 12 dni temu

Działoszyn, Łódzkie

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zatrudnię osobę do przyuczenia lub z doświadczeniem w zawodzie operatora maszyn CNC (elektrodrążarka drutowa, frezarka CNC) i maszyn konwencjonalnych do obróbki skrawaniem. Mile widziani studenci. Możliwa praca w niepełnym wymiarze godzin w przypadku osób studiujących dziennie... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback