Bądź jednym z pierwszych
Twój zakres obowiązków ~Obsługa ładowarki (m.in. - wywóz pozostałości po produkcji) ~Załadunek surowców do produkcji ~Prace porządkowe ~Inne zadania zlecone przez przełożonego Nasze wymagania ~Odpowiedzialność i zaangażowanie ~Praktyczna umiejętność obsługi...
Zasugerowane

Kopalnia Kamienna Góra sp. z o.o.

Celiny, gm. Chmielnik, Świętokrzyskie
4 dni temu
Opis stanowiska: Zadaniem operatora spycharki jest obsługa spychacza i prowadzenie prac ziemnych zgodnie z planami oraz poleceniami przełożonych. ~dokładne zapoznawanie się z techniką wykonania prac ~sprawdzanie sprzętu ~transportowanie materiałów sypkich ~sporządzanie...

29 dni temu
Zakres obowiązków: • przygotowanie linii do realizacji zadań produkcyjnych, • realizacja produkcji, nadzór nad jakością i wydajnością wytwarzanych wyrobów, weryfikacja parametrów pracy linii, • organizacja pracy na stanowisku, • wykonywanie poleceń i wskazówek przełożonych...
Zasugerowane
Umowa

Kopalnia Granitu Kamienna Góra Celiny

Chmielnik, Świętokrzyskie
miesiąc temu