Praca Operator gm. Żychlin, Kutnowski, Łódzkie

1-2 z 2 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Adecco Poland Sp. z o.o. 2 dni temu

infopraca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zadania: ~Obsługa wypalarki plazmowej, ~Dbałość o jakość wykonanych elementów. Nasze wymagania: ~Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, ~Wykształcenie min. średnie techniczne, ~Znajomość rysunku technicznego i rysunków w programie maszyny, ~Sumienność i... >>

Dima Sp. z o. o. 6 dni temu

praca.gratka.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Oferta: DiMa Sp. z o.o. z Żychlina zatrudni od zaraz: - monterów konstrukcji spawanych, - operatorów lasera, plazmy, krawędziarki, - menedżera ds. jakości, - spawaczy z uprawnieniami MIG/MAG. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy! >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback