Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Operator gm. Białe Błota, Kujawsko-Pomorskie

1-5 z 5 wyników

TIME WORK PEOPLE Sp. z o.o. sp.k  -  Kruszyn Krajeński, gm. Białe Błota, Kujawsko-Pomorskie
OPIS OGŁOSZENIA - przygotowanie miejsca pracy,  - pomoc w obsłudze maszyny sztancującej,  - konfekcjonowanie etykiet, - kontrola jakości etykiet. WYMAGANIA - wykształcenie min. średnie, - sprawność manualna, - gotowość do pracy zmianowej (4 dni pracy po 12 h...
20 dni temu
Łochowice, gm. Białe Błota, Kujawsko-Pomorskie
Zadania: - podawanie i odbiór elementów do maszyny - obsługa wtryskarki - kontrola gotowego produktu Oferujemy - najwyższą stawkę na zakładzie - pracę od poniedziałku do piatku - system zmianowy Oczekujemy: - doświadczenie w pracy na produkcji - zaangażowanie...
3 dni temu
Bayersystem  -  Łochowo, gm. Białe Błota, Kujawsko-Pomorskie
BAYERSYSTEM GRZENIA Sp. jawna poszukuje osoby na stanowisko:
4 dni temu
Bayersystem  -  Lisi Ogon, gm. Białe Błota, Kujawsko-Pomorskie
WYMAGANIA: ~wykształcenie średnie techniczne (technik mechanik) ~praktyczna znajomość obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych ~zdolności manualne ~znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ~gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym ~preferowane miejsce...
3 dni temu
Lipniki, gm. Białe Błota, Kujawsko-Pomorskie 17 - 25 zł / stawka godzinowa
operator ciągnika rolniczego prawojazdy kat. b lub t dyspozycyjny (odśnianie placu)praca w TORUNIU tylko z Torunioa i okolic max do 15 km
9 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback