Średnia wypłata: zł8625 /miesięcznie

Więcej statystyk

Wykształcenie: średnie techniczne; uprawnienia operatora frezarki do asfaltu; doświadczenie zawodowe min. 3 lata na podobnym stanowisku; prawo jazdy kat. C+E; znajomość branży budowlanej specjalizacja drogowa (min. 3 lata doświadczenia); zakres obowiązków: prace drogowe...
Praca na pełen etat
Jedna zmiana
gm. Gierałtowice, Śląskie
29 dni temu
Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie zawodowe, uprawnienia operatora, zakres obowiązków; obsługa koparko-ładowarki; jedna zmiana; miejsce pracy: wg. zleceń;

DURCZYŃSKA IRENA Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Produkcyj...

28 dni temu
Zadania: obsługa tokarki karuzelowej przygotowanie detali w oparciu o rysunek, dobór parametrów obsługa przyrządów pomiarowych Wymagania: doświadczenie w pracy na tokarkach karuzelowych gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym znajomość rysunku...
Zasugerowane
Umowa
Dwie zmiany
Praca w dni powszednie

Gi Group Poland S.A.

Przyszowice, gm. Gierałtowice, Śląskie
1 dzień temu