Praca Operator gm. Grabica, Łódzkie

1-3 z 3 wyników

Henryk Dobrowolski "TOMSYL"  -  Twardosławice, gm. Grabica, Łódzkie 3000 zł
Zakres obowiązków programowanie plazmy CNC nadzór i obsługa maszyny, weryfikacja ustawień narzędzi i maszyny Inne wymagania wymagana znajomość rysunku technicznego, języka angielskiego, doświadczenie zawodowe
5 dni temu
FM Logistic  -  Wola Bykowska, gm. Grabica, Łódzkie
 ...stanowiska Profil zawodowy Co-packing i Magazynowanie Umowa umowa o pracę Okres trwania umowy Pełen etat Nazwa stanowiska Operator Wózka Widłowego Opis zadań - Wykonywanie operacji magazynowych (recepcja, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki...
miesiąc temu
Obowiązki: wykonywanie operacji magazynowych (recepcja, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja) zgodnie z obowiązującymi procedurami, prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie, Wymagania...
2 dni temu