Praca Operator gm. Grajewo, Podlaskie

1-4 z 4 wyników

"JUAN" - J. Szałański sp. jawna  -  Grajewo, Podlaskie 2000 zł
Zakres obowiązków Kierowca wózka widłowego.
5 dni temu
Work Service  -  Grajewo, Podlaskie
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera...
27 dni temu
Opis stanowiska: Obsługa wózka widłowego • Prace fizyczne przy Wymagania: Uprawnienia do obsługi wózka widłowego - warunek konieczny • Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej • Gotowość do pracy w systemie zmianowym • Odpowiedzialność...
27 dni temu
Telkop Budownictwo Telekomunikacyjne  -  Grajewo, Podlaskie
Firma z wieloletnim doświadczeniem przyjmie do pracy na stanowisko : Spawacz kabli światłowodowych . Operator minikoparki . Kierowca kat. C + HDS .
12 dni temu