Praca Operator gm. Jarocin, Wielkopolskie

1-6 z 6 wyników

Zakład Usługowy"Marzyński" Marek Marzyński  -  Jarocin, Wielkopolskie 3000 zł
Zakres obowiązków Roboty ziemne przy budowie dróg
1 dzień temu
Zakres obowiązków Obsługa maszyn do rozkładania masy bitumicznej, prace związane z budową dróg
Jarocińska Fabryka Obrabiarek Spółka Akcyjna  -  Jarocin, Wielkopolskie 2500 zł
Zakres obowiązków Obsługa centrum obróbczego lub obrabiarki sterowanej numerycznie tj. czytanie rysunków technicznych, ustawianie parametrów obróbki, dobór narzędzi skrawających uzbrojenie maszyny, nadzór nad przebiegiem obróbki itp.
9 dni temu
Lenwit Fornir Sp. z o.o.  -  Jarocin, Wielkopolskie
Lenwit Fornir Sp. z o.o. - firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w przemyśle meblowym poszukuje osób na stanowisko Operator wózka widłowego Oczekiwania: • Uczciwości, • Dokładności, • Systematyczności, • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, •...
2 dni temu
Jarocin, Wielkopolskie
Poszukuję pracownika na stanowisko operatora. Wymagania : • odpowiednie uprawnienia, • doświadczenie zawodowe, • rzetelność, • sumienność. Nie mam wiele wymagań, a oferuję pracę w stabilnej, terminowo wypłacającej wynagrodzenie firmie. Zapraszam do przesłania...
7 dni temu
Lubisz pracę na wózkach widłowych? Nie masz uprawnień ale masz doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi? Chcesz pracować tylko w tygodniu a weekendy mieć wolne? Sam decyduj czy chcesz pracować na niskim czy wysokim składzie. Zatrudnij się u nas już dziś! oferujemy...
2 dni temu