Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Operator gm. Koluszki, Łódzkie

1-5 z 5 wyników

Adecco Poland Sp. z o.o.  -  Koluszki, Łódzkie
Zadania: ~ obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, ~ realizowanie zleceń produkcyjnych, ~ kontrola jakości wyrobów gotowych, ~ przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy, ~ prowadzenie dokumentacji produkcyjnej. Wymagania: ~ wykształcenie zawodowe...
3 dni temu
LogiQ Rożko Sp.j  -  Koluszki, Łódzkie 2000 zł
Zakres obowiązków - praca na magazynie - obsługa skanera- obsługa wózków widłowych oraz systemu WMS
7 dni temu
kontakt przez PUP  -  Długie, gm. Koluszki, Łódzkie 2000 zł
Zakres obowiązków praca na koparko- ładowarki
13 dni temu
Koluszki, Łódzkie
Firma zajmująca się obróbką skrawaniem zatrudni operatora maszyn skrawających CNC Obowiązki: - obsługa frezarki /tokarki sterowanej numerycznie CNC, - wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego lub wzoru. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie ...
1 dzień temu
Exact Systems S.A.  -  Koluszki, Łódzkie
Obowiązki: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Obsługa maszyn numerycznych CNC Montaż komponentów Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu Wymagania: Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC Umiejętność czytania rysunku...
25 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance