Praca Operator gm. Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie

1-5 z 5 wyników

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O.  -  Ustronie Morskie, gm. Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie
Zatrudnimy operatora spycharki kl.2 do pracy przy budowie S6 (odcinek Ustronie Morskie-Koszalin).
6 dni temu
Zatrudnimy operatora koparki kl.1 do pracy przy budowie S6 (odcinek Ustronie Morskie-Koszalin).
6 dni temu
STRABAG Group  -  gm. Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie
Allgemeines:STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy ...
13 dni temu
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.  -  Ustronie Morskie, gm. Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie
Obowiązki: Wymagania: Zatrudnimy operatora walca do pracy przy budowie S6 (odcinek Ustronie Morskie-Koszalin). Oferujemy:
1 dzień temu
Obowiązki: Wymagania: Zatrudnimy operatora koparki kl.1 do pracy przy budowie S6 (odcinek Ustronie Morskie-Koszalin). Oferujemy: