Średnia wypłata: zł3490 /miesięczne

Więcej statystyk

4300 zł

Zakres obowiązków: obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych, aktywna sprzedaż produktow finansowych i ubezpieczeń, dbanie o wysoką jakoś obsługi klienta, budowanie długotrwalych relacji Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: otwartość
Praca na pełen etat

Usługi Finansowe Marek Palarczyk

Lidzbark Warmiński, Warmińsko-Mazurskie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości na stacji. Dostawianie towarów, doradzanie i obsługa klientów. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Firma Handlowo-Usługowa Mariusz Zakrzewski

2 dni temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0355 Obowiązki: Utrzymanie czystości na stacji. Dostawianie towarów, doradzanie i obsługa klientów. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Miejsce pracy: Kopernika 33A, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

15 dni temu
Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni: Pracownik dozoru - Lidzbark koło Działdowa Opis stanowiska: - dozór obiektu w ruchu ciągłym, Wymagania: - orzeczenie...
Praca na pełen etat
Umowa
Nocna zmiana

ARMA

15 godzin temu