Średnia wypłata: zł3648 /miesięczne

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

45 zł / stawka godzinowa

Kilka słów o pracy Nasza rodzina szuka godnej zaufania opiekunki, która od sierpnia 2024r. zaopiekuje się wówczas 7,5- miesięcznym synkiem podczas naszej pracy (początkowo 2 dni w tygodniu, następnie 3-4 dni w tygodniu od godz.7.30- 8.00...
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu
Praca zdalna
2 razy w tygodniu
Tydzień
Poranna zmiana
Szczecin
16 dni temu
Poszukuję niani na 2 noce Pierwsza noc z 1 na 2 maj od godziny 22 do 7 Druga noc z 3 na 4 maj takie same godziny Dzieci będą spały budzą się około godziny 6 . 2 dziewczynki pierwsza 18 miesięcy druga 10 lat Kontakt przez stronę Yoopies Polska
Zasugerowane
Nocna zmiana

yoopies

Szczecin
21 dni temu
Zgłoś się i pracuj jako opiekunka/opiekun osoby starszej w Polsce - nr tel.: 5 1 9 6 9 0 4 4 5 !! Czego oczekujemy : - doświadczenia - wystarczy rodzinne, - chęci do pracy, - kultury osobistej. Co zapewniamy : - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na czas...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Podróż służbowa

Promedica24

Wałcz, Zachodniopomorskie
2 dni temu

30 zł / stawka godzinowa

Kilka słów o pracy Poszukujemy niani do opieki nad naszym dzieckiem. Praca na część etatu. Niania powinna być opiekuńcza, rzetelna oraz odpowiedzialna. Stawka wynagrodzenia jest do negocjacji. Zapraszamy do zgłaszania się na ofertę. ...
Praca na pełen etat
Szczecin
miesiąc temu

4350 - 5650 zł

Zakres obowiązków: Krojenie pakowanie pieczywa Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Operator urządzeń do produkcji pieczywa Zawód: Operator urządzeń do produkcji pieczywa
Praca na pełen etat

"REX - JANUSZ KĘDRA I DONALD RYBARCZYK" SPÓŁKA JAWNA

Dziwnów, Zachodniopomorskie