Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Opiekunka Świnoujście, Zachodniopomorskie

1-2 z 2 wyników

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Opiekunka, Świnoujście, Zachodniopomorskie"na pocztę %EMAIL%

ŻŁOBEK MIEJSKI "KUBUŚ PUCHATEK"

 ...dokładność, dobry stan zdrowia Wykształcenie: pomaturalne/policealne Pozostałe wymagania: [Uprawnienie 1] : wykształcenie medyczne; opiekunka dziecięca Miejsce pracy: Wyspiańskiego 2, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Rodzaj umowy: Umowa...
4 dni temu
Świnoujście, Zachodniopomorskie

3100 zł
Zakres obowiązków: sprawowanie opieki nad dziećmi do lat 3 Wykształcenie: pomaturalne/policealne Inne wymagania: [Uprawnienie 1] : wykształcenie medyczne; opiekunka dziecięca Umiejętności i uprawnienia: Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
10 dni temu