Praca Opiekunka Grodziski, Wielkopolskie

1-4 z 4 wyników

Grodzisk Wielkopolski, Wielkopolskie
Jeżeli jesteś osobą empatyczną i cierpliwą, znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki, jesteś zdecydowana wyjechać za granicę. Przedzwoń! Obecnie poszukujemy osoby chętne do pracy w charakterze opiekunek osób starszych na terenie Niemiec. Oferujemy legalną pracę...
10 dni temu
INVENT Sp. z o.o.  -  Grodzisk Wielkopolski, Wielkopolskie
Obowiązki: Chcesz dobrze zarobić? Podszkolić swój język? W czasie wolnym pozwiedzać Niemcy? To ta oferta jest właśnie dla Ciebie! ???? Wymagania: Osoba ze znajomością języka niemieckiego Oferujemy: Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz poznać...
4 dni temu
Poszukuję osoby do opieki nad panią w wieku 75 lat ze średniozaawansowaną chorobą Alzcheimera. Opieka na stałe od poniedziałku do piątku.
17 dni temu
gm. Granowo, Wielkopolskie
Poszukuje osoby do opieki porannej nad chorym na chorobę otępienną Tatą. Chciałabym by osoba opiekująca się Tatą pracowała codziennie od 8 do 10 albo 11. Potrzebuję osoby do: - pomocy w ubieraniu się - dwa/ trzy razy w tygodniu pomoc w kapieli, - dwa/trzy razy w tygodniu...
miesiąc temu