...rozwiązywania problemów, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne dobra organizacja pracy, język angielski na poziomie podstawowym – mile widziane. To oferujemy: stabilną pracę na podstawie umowy o pracę...
Zasugerowane
Podwykonawca
Umowa
Ciekawy zawód

Polimex Mostostal S.A.

Połaniec, Świętokrzyskie
5 dni temu

4700 zł

Zakres obowiązków: Obsługa prasy krawędziowej, programowanie maszyn, raportowanie postępów w pracy. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra organizacja pracy.
Praca na pełen etat

Adecco Poland Sp. z o.o.

Tuszów Narodowy, gm. Tuszów Narodowy, Podkarpackie
3 dni temu
Gotowy na dynamiczną pracę w logistyce? Dołącz do naszego zespołu jako wózkowy i uczestnicz w sprawnej organizacji transportu materiałów wewnątrz zakładu! Jako wózkowy będziesz odpowiedzialny za bezpieczne prowadzenie wózka widłowego oraz prawidłowy przepływ materiałów...
Zasugerowane

Atus Group Sp. z o.o. Sp. k .

Sadkowa Góra, gm. Borowa, Podkarpackie
3 dni temu