Średnia wypłata: zł1565 /miesięczne

Więcej statystyk

4300 zł

 ...Zakres obowiązków: -sortowanie, pakowanie owoców -przygotowywanie owoców wg ich klasyfikacji -wszelkie inne prace zlecone przez pracodawcę związane z sortowaniem różnych odmian jabłek Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: [Inne] : Język...
Owoc
Praca na pełen etat

WIL SAD SP. Z O.O.

Wicie, gm. Wilga, Mazowieckie
6 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Języki: wietnamski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany Uprawnienia: Umiejętność klasyfikacji w/g sortu...
Owoc
Umowa o pracę

WIL SAD sp. z o.o.

Warka, Mazowieckie
7 dni temu

4400 zł

Zakres obowiązków: Zbiór owoców w gospodarstwie sadowniczym oraz ich sortowanie Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Owoc

Powiatowy Urząd Pracy Grójcu

Dobiecin, gm. Chynów, Mazowieckie
5 dni temu