...Pakowacz okuć meblowych Miejsce pracy: Węgrów Twój zakres obowiązków ręczna konfekcja okuć meblowych (liczenie, pakowanie) obsługa maszyn liczących obsługa urządzeń pakujących, zgrzewarek, etykieciarek Nasze wymagania gotowość do pracy w systemie III...
Zasugerowane
Ciekawy zawód
Umowa
Praca zmianowa

MEBLOMASTER GRYGLAS KRASZEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Węgrów, Mazowieckie
5 dni temu
PAKOWACZ MEBLI RĘCZNA KONFEKCJA OKUĆ MEBLOWYCH (LICZENIE, PAKOWANIE) OBSŁUGA MASZYN LICZĄCYCH OBSŁUGA URZADZEŃ PAKUJĄCYCH, ZGRZEWAREK, ETYKIECIAREK
Praca na pełen etat

MEBLOMASTER SP. J. GRYGLAS, KRASZEWSKI

13 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN System wynagrodzenia: Czasowy...
Zasugerowane
Umowa o pracę

15 dni temu