Wymagania: umiejętność wykonywania paznokci żelowych na szablonie umiejętności wykonywania zdobień ambicja, samodzielność i pasja w wykonywaniu pracy dokładność i sumienność wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja odpowiedzialność i uczciwość ...
Zasugerowane
Umowa
Praca fizyczna

Queen of Beauty

Warszawa
15 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie zawodowe Zawody: Manikiurzystka Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Uprawnienia: manicure-pedicure Inne wymagania: ...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
1/2 etatu

DANUTA GRZELAK DANA

Warszawa
2 dni temu
Manikiurzystka - Pedikiurzystka Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków Manicure hybrydowy Pedicure hybrydowy Manicure japoński Manicure klasyczny Pedicure klasyczny Nasze wymagania Miła aparycja Punktualność
Zasugerowane

Królowa Piękna Krystyna Afanasjef

Warszawa
13 dni temu
Wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki twarzy i ciała oraz manicure i pedicure.
Praca na pełen etat

DANUTA GRZELAK “DANA”

Warszawa
12 godziny temu