Zakres obowiązków: ~ Asysta podczas dostaw nocnych na obiekcie handlowym Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Wynagrodzenie w zależności od ilości...
Zasugerowane
Praca dodatkowa
Umowa zlecenie
Praca fizyczna
Umowa
Nocna zmiana
Kożuchów, Lubuskie
6 dni temu

4800 zł

Zakres obowiązków: Prace pielęgnacyjne związane z utrzymaniem terenów zieleni, wykonywanie nawodnienia terenów zieleni, wykonywani wykopów Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziana umiejętność obsługi maszyn
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Nowej Soli

5 godzin temuNowa
Wymagania: Do kontaktu ***** VIBER. WhatsApp. Telegram Płytki drewniane, altany, ławki, leżaki, płoty. Doświadczenie nie jest wymagane (wszystkiego można się nauczyć). Praca jest łatwa, nie ma żadnych standardów, każdy może pracować nad różnymi procesami, można brać...
Zasugerowane

OLGA ROZALEVYCH

16 dni temu