Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

Pracownik budowlany - Brukarz Miejsce pracy: Mogilno Twój zakres obowiązków korytowanie, wyrównywanie i wyprofilowanie terenu, osadzanie obrzeży, krawężników, brukowanie, porządkowanie terenu po wykonanych pracach. Nasze wymagania ~ umiejętność pracy...
Zasugerowane
Dobre wynagrodzenie
Praca stała

POLBUD POLAK sp. z o.o.

Mogilno, Kujawsko-Pomorskie
8 dni temu
Sanplast to wiodący producent kabin prysznicowych oraz wanien w Polsce. Przez 40 lat działalności nieustannie się rozwijaliśmy. Staliśmy się synonimem produktów najwyższej jakości. Dziś oferujemy swoim Klientom ogromny wachlarz możliwości. Produkujemy kabiny prysznicowe...
Praca na pełen etat
Ciekawy zawód
Umowa

Sanplast S.A

Wymysłowice, gm. Strzelno, Kujawsko-Pomorskie
21 dni temu
Jeśli masz aktualne badania sanepid, to mamy dla Ciebie świetną ofertę. Firma Mrożonek, Warzyw, Owoców z siedzibą w Strzelnie poszukuje pracownika do działu produkcji.  Szukamy właśnie Ciebie! oferujemy Umowę o pracę tymczasową od pierwszego dnia (płatne składki...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Książeczka sanepidu
Brygada
System 4-brygadowy
Praca zmianowa

Randstad

Strzelno, Kujawsko-Pomorskie
9 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: pomoc przy obsłudze maszyn do obróbki drewna, utrzymanie porządku Wykształcenie: podstawowe
Zasugerowane

Powiatowy Urząd Pracy Mogilnie

Rzeszyn, gm. Jeziora Wielkie, Kujawsko-Pomorskie
18 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: naprawa motocykli, wulkanizacja, utrzymanie czystości na stanowisku pracy Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Kwieciszewo, gm. Mogilno, Kujawsko-Pomorskie
20 dni temu