4242 zł

Zakres obowiązków: Praca w piekarni, piecowy lub ciastowy. Miejsce pracy - Chorzów Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wykszt. zawodowe kierunkowe, doświadczenie zawodowe min. 1 rok, książeczka sanepidowska
Praca na pełen etat
Książeczka sanepidu

PIEKARNIA BINDRICH SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Chorzów
18 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Praca przy ciastach przy stole oraz obsługa Pieca RRK. Godziny pracy: zmiana od 5:00 do 13:00 oraz od 21:00 do 5:00. Dodatkowo płatne soboty lub niedziele w zależności od zmiany ranna od poniedziałku - soboty, nocna zmiana od niedzieli - piątku Wykształcenie...
Praca na pełen etat
Weekendowy system
Nocna zmiana

GRYZMI MANUFAKTURA PIEKARNICZA JUSTYNA WIAREK

Zabrze
13 dni temu
 ...Piekarz Ciastkarz (bez doświadczenia) Miejsce pracy: Chorzów Twój zakres obowiązków Praca przy produkcji wyrobów ciastkarskich, Praca zmianowa (również nocna). Nasze wymagania Motywacja do pracy, Nie jest wymagane doświadczenie na stanowisku piekarza...
Praca na pełen etat
Praca stała
Umowa

STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

Chorzów
17 dni temu